Playstation 3

Shitet nga: Ps3 20 Sht 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet playstation 3 pa defekt funksionon mir me dy joysticka dhe disa lojra te ndryshme ne CD, per me shum kontaktoni ne nr 044 727 182 apo ne viber +377 44 727 182.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim