Playstation 3

Shitet nga: Art Halimi 14 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes Ps3 i ardhur nga Austria.Eshte shume i ruajtur.
Ka dy joysticks origjinal.
Ka 8 lojera.4 i ka te instluara ne to si p.sh:
Infamous Festival of Blood
Pro Evolution Soccer 2016
Dust 514
Uncharted 3 Drakes Deception Multiplayer
Dhe 4 lojra ne CD
GTA 5
GTA 4
UNCHARTED 2
Fifa 13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim