Ps 3 Slim

Shitet nga: Shqiprimi 21 Tet 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet playstation n gjendje t rregullt me 2 gjestik dhe 2 cd; Fifa 14, Need for speed.
Nr viber +37745654889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim