Ps3

Shitet nga: rashit 28 Jan 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet Ps3 Me defekt 30 euro kallet Po Nuk i punon Grafika
Shiten Dhe dorza per xBox qmimi 30 euro Dyjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim