Psp ne shitje

Shitet nga: Maltin 27 Jan 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Eshte shume pak e perdorur ka 2 lojera south africa 2010 dhe pes 2013 nje adapter dhe fatrollen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim