SONY PLAYSTATION 3

Shitet nga: Redon Shabani 10 Jan 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet SONY PLAYSTATION 3, në gjendje shumë të mirë. E blerë në Zvicër. Vjen me të gjitha kabllat e nevojshme dhe me një Joystice (Xhystik).
Me Sony Playstation vijnë edhe dy lojëra: GTA 5 dhe Need for speed.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim