Shes play station 2 dhe nrequm qipa per playstat..

Shitet nga: rinori 09 Dhj 02:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes play station 2 ,playstation 2 i ka 2 gjistika, dhe kabllat percjellse eshte i ardhur prej zvicres.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim