Shes ps3 + tv ig

Shitet nga: niti 03 Sht 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes ps3 500gb super slim i perdorur vetem 2 muaj , 1 muj ne Zvicerr 1 muj ne Kosove. Gjendja eshte shume e mire vjen me disa lojra dhe 2 gjostik 1 eshte special per lojra luftarake tjetra eshte e sonyt:
1. Fiffa 2015;
2. Call of duty advace warfare ( 2014);
3.Far cry 4 (2015);
4.GTA V (2015);
Ndegjuset jan origjinal linkun :http://www.amazon.co.uk/PLa-Playstation-3-Headset-EU/dp/B008HB4GZE
Televizori eshte IG i blere enkas per playstation i ardhur po ashtu nga zvicrra eshte 1080 px qe do te thot full hd.
Qmimi i sonyt eshte 270 euro me degjuse dhe lojrat,
Qmimi i tv eshte 220 euro .
Qmimi i dyjave bashke eshte 450.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim