Shitet Th8 account Clash Of Clans

Shitet nga: Arber 24 Shk 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet TH8 me 3 puntor max defense dhe me 80+ muri lv 8 gjithashtu ka 100+ gems dhe 1600 kupa apo trophy ka full resourse .Sa I perket trupave ka gati se max trupat per th8 si golem lv2 pekka lv3 wiz lv5 drg lv3 etj etj Qmimi 30 por mund te bej ndonje zbritje per bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim