Soni3 me 2 jostik krejt kabllat dhe ni loj urgjent

Shitet nga: Valmirr Ramadani 22 Dhj 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
urgjent e kom me shit soni krejt nrregull osht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim