ps3 bejm me multiman me qip downgred

Shitet nga: bejt Dje 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
bejm te gjitha modelet e sonit trash downgred si dhe slim deri 2500 si dhe instalojm loja te gjitha modelet edhe te super slimi te cilat bojn edhe online me lujten qmimi 30 euro ket llogari vin edhe 10 loja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim