Sony PS3

Shitet nga: Flamur Bunjaku 26 Pri 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

580 EUR

Komuna: Gjilan
Shes Sony ps3 me 320gb memorie dhe 11 loje
2 controllera dhe 2 motion controllers plus kamera dhe tv te gjitha shiten bashk

Mund te me kontaktoni ne ket numer : 049-118-360
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim