Sony PlayStation 2

Shitet nga: Uran 19 Sht 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet Sony PlayStation 2.
Ne gjendje shume te mire. Punon super.
I lexon te gjitha lojrat fallc dhe original.
Ka 2 joystick dhe Memory Carden 8 MB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim