Sony PlayStation 3 Slim 500gb

Shitet nga: Armiri 30 Sht 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
• Sony PlayStation 3 Slim

Sony PlayStation 3 Slim 500gb
- Sony është ne gjendje rregullt dhe eshtë pak e perdorur është ardhur nga Gjermania. Vjen me 5CD
- Dy josdik kabllat lidhese per Tv .+Adapteri #KL
Te intersuarit Sz mund te kontaktojn ne Nr:044514782
viber +37744514782
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim