Sony Playstation

Shitet nga: Flakron 12 Pri 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes sony playstation me cd dhe me hardisk jan ne gjendje shum te mir...per me shum informacion mund te kontaktoni ne tel ose ne viber....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim