Sony Playstation3

Shitet nga: Jeton 13 Nën 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

425 EUR

Komuna: Gjilan
Shes sony 3, shum pak i perdorur eshte i ardhur nga gjermania, posedon 19 cd origjinal dhe dy dorza per loje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim