SonyPlaystation3

Shitet nga: Ibrahimm 07 Nën 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Gjilan
Shes SonyPlaystation3 ne gjendje te rreggullt dhe mjaft te mire .
Sony posedon : fifa 15 dhe gta 5 dhe 3 loja tjera.
Sony ka 2'gjestika apo 2'telekomaanda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim