Super nintendo SNES n gjendje shum te rregullt

Shitet nga: Edon 08 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Nintendo eshte prodhim i 1992 punon 100% vjen me 3 joystick adapterin dhe paisjet e nevojshme. E mire per ndonje koleksjonus qmimin mund te sygjeroni vet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim