Xbox- video lojrë

Shitet nga: Dalmat Surdulli 14 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes Xbox, i bler ne Zvicerr me te gjitha paisjet shtes dhe tri cd. Me qmim shumë të volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim