Xbox 360

Shitet nga: afrim 28 Mar 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Shes XBOX360 ne gjendje shum te mir , eshte i pajisur me te gjitha aparaturat percjellse , 4 gjostika , 5 cd GTAIV,MEDALOFHONOR,FIFA11 12 dhe 13 + ka nje bateri shtes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim