Xbox 360

Shitet nga: Leart 14 Jan 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Shes xbox 360 me 6 loj dhe 2 gjestika .Punon ne rregull te gjitha lojrat punojn mir po ashtu edhe gjestikat . Mund te kontaktoni edhe ne whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim