play station 2

Shitet nga: playstation 2 09 Pri 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

116 EUR

Komuna: Gjilan
Është në gjendje te mie punon super dhe ka 11,12 cd edhe ato shiten nga 3 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim