playstation 3 superslim 500 gb

Shitet nga: agonis 28 Gsh 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Gjilan
shes ps3 superslim 500 gb me 7 lojra te ndryshe dhe me nje gjestik.Punon ne rregull dhe ka vetem 2 muaj qe e kam perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim