psp

Shitet nga: albin 31 Tet 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet psp portable ne gjendje te rregullt e sapo ardhur nga gjermania nuk eshte e perdorur shum +6 cd dhe 4gb memori card
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim