shitet sony 2

Shitet nga: baki abazi 08 Jan 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet sony 2 eshte ne gjendje shum te rregull por vetem nje defekte e ka te cedej ku sillet nuk e ka nje si leter ajo kushton veten2.50euro ajo ka ceden e fobolllit konami 2009 ka monikarten ka gjestiken dhe ne pamje jashte nuk e ka asnje grrithe dhe mund te bejm ndrrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim