shitet playstation 2

Shitet nga: fuad hajredini 02 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
eshte ne gjendje te rregullt me gjith kabllot dhe nje gjistik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim