video lojra per PS3 origjinale te kompletuara

Shitet nga: rinor 20 Gsh 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes 8 videolojra per ps3, te gjitha jane origjinale dhe kane librat me udhezime. te ardhura nga gjermania thuajse te paperdorura.

*********SKYRIM legendary edition(the elder scrolls V), ka edhe harten e lojes si ne foto - 20 E
*********Xtreme Legends dinasty warriors 7(e blere 30 frang) - 15 E
*******Asura's Wrath - 10 E
*******One piece unlimited world - 15 E
*******One piece pirate warriors (e blere 70 frang) - 20 E
*******Ninja Gaiden 3 - 10 E
*********Dinasty Warriors 8 - 10 E
*********Call of duty ghosts - 20 E
*********Assassin's Creed Black flag - 20 Eh
********* Thief - 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim