video lojra per PS3 origjinale te kompletuara

Shitet nga: rinor 14 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjilan
shes 8 videolojra per ps3, te gjitha jane origjinale dhe kane librat me udhezime. te ardhura nga gjermania thuajse te paperdorura. urgjent

*******SKYRIM legendary edition(the elder scrolls V), ka edhe harten e lojes si ne foto - 15 E
********Xtreme Legends dinasty warriors 7(e blere 30 frang) - 12 E
********Asura's Wrath - 10 E
********One piece unlimited world - 13 E
********One piece pirate warriors (e blere 70 frang) - 15 E
********Ninja Gaiden 3 - 12 E
********Dinasty Warriors 8 - 10 E
********Assassin Creed IV - 15E
********Thief- 14E
=====Call of Duty Ghosts 100% uncut 15E
=====Battlefield 3 Premium Edition 100% uncut 15E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim