Boks 1000wat përforcus dhe dario me DVD

Shitet nga: geti 24 Shk 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes boksin 1000wat me perforcus dhe radio qe esht me tv dvd ,USB, SD kart , lidhet edhe me kamer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim