Dy radio per chrysler dhe grand cheroke

Shitet nga: samir 01 Mar 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shiten radio per cchrysler dhe jeep grand cheroke me cd(150) edhe njera me kaseta(60). Jan orgjinale të ardhrdha nga amerika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim