Radia per makin JVC

Shitet nga: JVC 25 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   69 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shes radin per makin JVC pak e perdorur origjinal 4x50 Wat=200 Wat,mp3,wma siq shifet ne foto.Ka ardh prej jashti dhe eshte ne gjendje te rregullt per momentin e kam te vnume ne makin.baj ndrrim edhe me najsen qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim