Pajisje profesionale per muzike

Shitet nga: Fatmir 30 Mar 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Zmadhues zeri TECHNICS SA-TX50, fuqia 6x500 w
CD Player Technics
Equalizer Technics 12 chanel
Speakerat JAMO 2, double bass, rezistenca 8-12 ohm- lartesia 1 meter
Kabell optik
Rafti me dere te xhamit, per sistemin muzikor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim