AUTOPARLANT 400WATT

Shitet nga: autoparlant 02 Pri 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shiten autoparlantet jan dy cope te ngjajshem nga 400watt jon ne gjendje te rregullt cilsin e zerit e kan shum te mire per me teper info kontakto : +37745547638 ( Viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim