Audio

Shitet nga: Mili 25 Jan 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Zfushnik të mëdhej marka hollivud 1000 vat i ka njëri Zfushnik jan të paketuar prej gjermanis në gjendje të rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim