BLAUPUNKT zmadhues

Shitet nga: SHITËSI 07 Sht 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes përforcuesen e muzikes(pajaqallen) te firmes gjermane BLAUPUNKT em kapacitet 330wat.
Se bashku me zmadhuesin (BASSin) po te njejtes firmë.
Gjithashtu me kete ofertë vijn të bshkangjitur edhe dy spiker's(zvushnika) të firmës AIRSTAR me kapacitet 500Wat.
Pres blerës serioz!
VEREJTJE: QMINMIM ËSHTË PËRFUNDIMTARË.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim