Bass per kerr

Shitet nga: Blerton 02 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes basin ne gjendje te rregullt1200wat asht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim