Jvc Radio MP3 me Cd Bluetooth + USB

Shitet nga: Hajra 28 Gsh 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes JVC radi per veture pranon cd,
mund te lidhet me BLUETOOTH,
ka vend edhe per USB.
Me kyqjen ne veture merr ngjyre te kalter.
Vetem bleres serioz
mund te kontaktoni edhe me viber: +37745371815.
fotot jane origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim