MARANTZ PM 420 STEREO VINTAGE AMPLIFIER

Shitet nga: faruk 28 Pri 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PERFORCUESI I TIPIT MARANTZ PM 420 NE GJENDJE TE MIRE JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim