PANASONIC LG JVC GRUNDIG SONY PAKARD BELL

Shitet nga: faruk 28 Pri 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITEN KETO KOMPONENTE: JU MIREPRESIM

GRUNDIG AUDIORAMA 8000 VINTAGE SPEAKERS 800 eu
BEOGRAM CD 6500 VINTAGE CD PLAYER 200 eu
JVC AX-Z1010 TN STEREO AMPLIFIER 600 eu
PANASONIC LCD 37'' ( KERKOJ MONITOR )
LG DVD VIDEO COMBO RECORDER 80 eu
SONY RDR HX 950 DVD RECORDER 160 GB HDD 200 eu
SONY PFM-42B2E 42'' PLASMA MONITOR 150 eu
PACKARD BELL I GO 60 eu
BATERI SONY NP-BG1 20 eu
BATERI SAMSUNG SLB 10A 20 eu
GRUNDIG V 4200 MK II 80 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim