PANASONIC SA HT 75 HOME THEATER

Shitet nga: faruk 28 Pri 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PANASONIC SA HT 75 HOME THEATER ESHTE ME DIRIGJUESIN E VET ORIGJINAL JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim