PANASONIC SA-HT1500 5.1 CHANEL HOME THEATER

Shitet nga: faruk 28 Pri 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PANASONIC SA-HT1500 DVD RECORDER ME 250 GB HARD DISC , POSEDON DIRIGJUESIN ORIGJINAL SI DHE SATELITAT + BUFERI DHE KABLLOT KOMPLET, JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim