PANASONIC TC-42P1F PLASMA TV 42 INCH

Shitet nga: faruk 28 Pri 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITET PANASONIC TC-42P1F PLASMA TV NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim