Paisje zerimi PROFESIONALE

Shitet nga: Afrim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Paisjet jan Profesionale per Zgjerim te madh te zerit (vetem per profesionista)
Per me teper vizitoni paisjet tona ne lokalin ton dhe bindun
Paisja tjeter eshte me volum me te madh per xhamia apo per muzik te volumit te madh per DJ
P.S. Paisjet e Zerimit jan te reja dhe provohen ne dyqanin ton por vetem nga njerzit qe e njofin ket lemij.P.S Ket jav kan ardhur edhe shum mallerea tjera si paisje muzikoresmadhus te zerit zvushnika te mdhenj e shum e shume paisje tjera muzikore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim