Pajaqall e posa ardhur e Re ne paket

Shitet nga: deniz 25 Gsh 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera

Osht e re ne paket pa perdor hiq me garancion

Edhe 1 Radi JVC Me ekran 80 euro kushton

te 2 jat kush i mer 150 euro fiks ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim