Pajaqalle

Shitet nga: suad 13 Gsh 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Pajaqall e re pa perdorur qmimi sipas marrveshjes nr viber +381629787622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim