Perforcus JBL

Shitet nga: Blerton 02 Shk 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes perforcusin asht ne gjendje te rrefullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim