Perforcus kenwod

Shitet nga: Blerton 02 Shk 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes perforcusin kenwod asht ne gjendje te rregullt asht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim