Pioneer avx-p700

Shitet nga: arben 26 Sht 01:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
radio me te gjitha opsionet siq shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim