QUADRAL MARANTZ TECHNICS JVC DENON JAMO

Shitet nga: faruk 28 Pri 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHITEN KETO KOMPONENTE JU MIREPRESIM

JAMO SPEAKERS E 470 150 eu
JAMO ART SPEAKERS 70 eu
MARANTZ PM 420 STEREO VINTAGE AMPLIFIER 150 eu
JVC DR MH 220 DVD RECORDER WITH HDD DRIVE 80 eu
MARANTZ SR1040 CD AMPLI TUNER 80 eu
TECHNICS SB-F1 VINTAGE SPEAKERS 60 eu
JVC XD-Z505 STEREO VINTAGE DAT RECORDER 250 eu
TECHNICS SE A7 VINTAGE POWER AMPLIFIER 200 eu
TECHNICS SU-V 505 STEREO AMPLIFIER 150 eu
QUADRAL PHONOLOGUE E ODIN MK II 150 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim