RADIO CEDEN ME SHUM NGJYRA

Shitet nga: sevdail 19 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
SHES RADIO CEDEN JVC. SHUM TE MIR ME SHUM LLOJ NGJYRASH E ME SHUM FIGURA NE EKRAN ICILI NE GJDO SEKOND INDRRON NGJYRT DHE FIGURAT . TEL. 045 524 015 SEVDAILI GJILAN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim